Kokia yra įtempiamų lubų kaina?

Kaina su nuolaida

Įtempiamų lubų kaina prasideda nuo 9.99 €/m2

Kvadrato kaina priklauso nuo pasirinktų medžiagų, lubų formos – kampų kiekio, norimo apšvietimo sprendimo ir papildomų elektros darbų.

Galutinę kainą mūsų specialistai gali pasakyti tik atvykę į vietą.  Susikimo metu galėsime patarti kokia technologija tinka jūsų atveju, kur galite sutaupyti, bei kokią plėvelę ir profilius rinktis. Tuo pačiu apskaičiuosime tikslią lubų kvadartūrą ir reikalingų techninių sprendimų sąmatą.

melynas fonas
įtempiamų lubų kaina

Nuo ko priklauso įtempiamų lubų kaina?

Lubų ploto

Maža kvadratūra bus brangesnė

Lubų formos

Kampų, išsikišimų skaičiaus

Planuojamo apšvietimo

Šviestuvų, LED juostų skaičiaus

Kelių lygių lubų norite

Papildoma konstrukcijų kaina

Lubų spalvos

Spalvota plėvelė kainuoja daugiau

Lubų medžiagos

Kaina skiriasi nuo plėvelės kokybės

Ar norėsite fotospaudos

Fotospaudos dydžio, detalumo

Lubų profilių tipo

Paprasti ar šešėliniai profiliai

įtempiamos lubos kainos
įtempiamos lubos vilniuje

Kokios įtempiamų lubų kainos tikėtis?

Priklausomai nuo poreikių, kvadrato kaina gali skirtis kelis kartus

Jei nenorite permokėti, pasikvieskite specialistus, galinčius pasiūlyti tikslingą sprendimą jūsų atvejui.

Tikslią įtempiamų lubų kainą galime pasakyti gyvai pamatę projektą. Planuojant lubų projektą, specialisto kompetencija padės jums sutaupyti. Sumokėsite teisingą kainą tiek paprasto, tiek sudėtingo sprendimo atveju.

Gerai paruošti, suplanuoti ir atlikti įtempiamų lubų darbai padės išvengti problemų ateityje. Neprofesionaliai susukti profiliai kenkia lubų plėvelei, o esamų konstrukcijų tvarkymas kainuoja ir papildomas lėšas ir galvos skausmą.

Daugiau apie įtempiamų lubų kainą:

Įtempiamos lubos yra ne tik puiki dekoracija, bet ir idealus pakabinamų, gipso kartono lubų pakaitalas. Kaina yra pigesnė, įrengimas greitesnis, plėvelė nesusidėvi, nesilpinėja, negelsta ir su gerais tiekėjais viršija 20 metų garantiją. Plačiau apie tai, nuo ko priklauso tiksli įtempiamų lubų projekto kaina.

Pagrindinės montavimo išlaidos susideda iš šių 4 kategorijų:

Audinio pasirinkimo

Įtempiamosios lubos gali būti įvairios: matinės, satininės, blizgios, permatomos ar medžiaginės. Taip pat yra beveik neribota spalvų gama, jau nekalbant apie galimybę ant lubų atspausdinti mėgstamą vaizdą ar raštą. Paprastos matinės baltos lubos kainuos gerokai pigiau nei lubos su fotospauda.

Sienos ir kampai

Paprasta patalpa su keturiomis sienomis ir keturiais kampais bus paprastesnė gaminant ir montuojant įtempiamas lubas. Taigi kaina greičiausiai padidės atsižvelgiant į kambario formos netaisyklingumą ir projekte esančių vidinių/išorinių kampų skaičių.

Lygiai ir formos

Vienas iš unikalių įtempiamųjų lubų privalumų yra tas, kad dėl jų tamprumo galima sukurti skirtingus lygius ir formas. Dėl tokios savybės galima sukurti įspūdingą kūrinį, tačiau tai kainuos brangiau, nes luboms suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti prireiks daugiau laiko.

Lokacija

Priklausomai nuo įmonės veiklos vietos, įtempiamų lubų kainos skaičiuoklėje gali prisidėti kilometražas. 1CEILING įsikūrę Vilniuje.

Įtempiamos lubos gali būti pritaikytos pagal esamus lubų elementus, pavyzdžiui, vamzdžius, šviestuvus, ventiliatorius ir dūmų detektorius. Taip pat, reikalingos papildomos medžiagos pritaikyti dizainą bei audinį. Montuojant yra naudojami skirtingi profiliai, lubos turi nei vieno, arba kelis, net kelioliką skirtingų vidinių/išorinių kampų, apšvietimo taškai skaičiuojami taip pat individualiai.  Jei norite pakveikslėlio ant lubų, ar vietoje vienos lempos kabinsite tris, keturias, o gal dar ir skirtingas LED lemputes ar šviesolaidžius, suprantama tai koreguos galutinę kainą.

Kiekvieno projekto kaina dėl unikalių techninių sprendimų yra individualus klausimas kiekvienu atveju. Rinkitės patikimą rangovą, kurio patirtis ir kompetencija padės pasirinkti teisingiausią techninį variantą ir nepermokėti už įtempiamas lubas.

Preliminarios medžiagų kainos

matinės įtempiamos lubos

Matinės

Puikiai tinka klasikiniui ar minimalistiniui interjero įrengimui. Neatkreipia per daug dėmesio, primena idealiai nutinkuotą paviršių.

blizgios įtempiamos lubos

Blizgios

Tinka norintiems padidinti kambarių erdvę – plėvelė atspindi šviesą, todėl lubos vizualiai atrodo aukštesnės.

satinines įtempiamos lubos

Satininės

Satinine plėvele dengtos lubos atrodys išskirtinai ir ypatingai – vizualiai praplės erdvę ir sukurs atspindžių žaismą apšvietus saulės šviesai.

medžiaginės įtempiamos lubos

Medžiaginės

Dažiausiai jas renkasi tokių patalpų dekoravimui kaip: pokylių, susitikimų salės, viešbučiai, restoranai, kavinės bei teatrai.

Preliminarios konstrukcijų kainos

dviejų lygių įtempiamos lubos

Kelių lygių

Dviejų ar daugiau lygių  lubos akcentuoja apšvietimą, kurį galima labai originaliai ir stilingai padaryti priklausomai nuo kiekvieno poreikių. 

peršviečiamos įtempiamos lubos ofise

Šviečiančios

Tai lubos, turinčios šviesai pralaidžią plėvelę ir yra naudojamos tuomet, kuomet šios atlieka apšvietimo vaidmenį.

įtempiamos lubos su led apšvietimu

Su LED apšvietimu

Tokio tipo lubos gali daryti didesnę įtaką bendram kambario dizainui nei kiti šviestuvai.

įtempiamos lubos žvaigždėtas dangus vaiko kambaryje

Žvaigždėtas dangus

Ši dizaino technika žavi ir raminanti, suteikia erdvės vaizduotei. Dizainas gali būti paprastos arba daugiasluoksnės struktūros.

Nepermokėkite už įtempiamas lubas

Rezervuokite vietą 1CEILING išmatavimui ir konsultacijai