1CEILING - įtempiamos lubos atsakingai ir sąžiningai

Dirbame su klientais, vertinančiais skaidrumą ir kokybę.

Daugiau nei 15 metų patirtį turinčių Šiaurės ir Vidurio Europoje dirbančių montuotojų prekės ženklas siūlantis tik aukščiausios kokybės įtempiamas lubas. Nesame brangūs, bet ir ne pigiausi, nes išliekame ištikimi savo vertybėms klientams suteikti tik maksimalų galutinį rezultatą.

1ceiling įtempiamos lubos

"Įmonė, apjungianti malonų bendravimą ir kokybišką galutinį rezultatą."

0+

Metų Patirtis

Dirbame Lietuvoje, Vidurio Europoje ir Skandinavijoje.

0+

Darbuotojų Komanda

Profesionalūs, savo darbą išmanantys įtempiamų lubų specialistai

0+

Įvykdytų projektų

Nuo nedinelės apimties iki stambių ir sudėtingų objektų

1CEILING kokybės standartas

1CEILING – Danijoje, Švedijoje bei Vokietijoje ne vieną kotedžą, privatų namą bei gyvenamųjų daugiabučių kvartalą ištiesusios montuotojų komandos jūsų paslaugoms. Įrenginėjame nuo smulkių, nedinelės apimties iki stambių ir sudėtingų objektų, kurių atsisako didžioji dalis kompanijų. Turime asmeninius plėvelės tiekėjus Europoje, dirbame tik su pirmine, neperdirbta plėvelės žaliava, turinčia aukščiausios plėvelės klasės sertifikatą. Taip pat siūlome tik kokybiškus bei ilgaamžius apšvietimo, profilių instaliacijos ir kitų detalių sprendimus.

Mūsų montuotojų komandose dirba kvalifikuoti ir patyrę specialistai, o integruota 1CEILING kokybės standarto sistema leidžia pamatuoti kokybės ir kitų parametų statistiką bei jų pokyčių efektyvumą. Dėl tokios integracijos įmonėje matome kiekvieno žmogaus našumą ir realią naudą. Taip pat tai leidžia mums greitai ir maksimaliai įsitraukti į kliento poreikius ir juos realizuoti.

Atvykę inžinieriai profesionaliai konsultuoja, išmontuoja ir parengia projektą – visa tai įskaičiuota į bendrą sąmatos kainą. Galime teigti, kad beveik 100% pasirašytų sutarčių yra įvykdomos laiku, o darbai pradedami savaitės bėgyje.

Šiuo metu mūsų asortimentą sudaro įtempiamos matinės, blizgios, satino lubos, šviečiančios lubų dangos, modulinės konstrukcijos, linijiniai šviestuvai, žvaigždėtas dangus, visų rūšių pagal užsakymą spausdinamos sienų/lubų dangos, daugiapakopės lubos ir didelio/mažo formato skaitmeninė spauda. Siūlome itin platų spalvų pasirinkimą, galite gauti praktiškai viską, ką gali sukurti jūsų vaizduotė luboms.

Rinkoje nesame brangiausi, bet ir ne patys pigiausi, nes dirbame sąžiningai ir atsakingai tiek su partneriais, tiek su klientais. Darbams suteikiame 25 metų garantiją. Atidarinėjate naują restoraną, kavinę, ofisą, ar keliatės į naują butą ir norite ypatingos kokybės lubų? Skambinkite 1CEILING: +37066590951.

Aukščiausia technologija

Naudojame tik geriausios kokybės plėvelę ir profilius

Specialistų konsultacijos

Nuo pirmo kontakto procesas bus skaidrus, aiškus ir paprastas

Kokybės kontrolė

Baigtus darbus tikriname pagal griežtus kriterijus

Aiški ir skaidri kaina

Jokių išvedžiojimų, jokių sąmatos didėjimų. Viskas 100% skaidru.

Klientų atsiliepimai:

Džiaugiamės, kad pateisiname klientų pasitikėjimą teikdami kokybiškas įtempiamų lubų montavimo paslaugas. Jūsų įvertinimas mums įrodo, kad krupštus darbas nelieka nepastebėtas.

200+ įvertinimų vidurkis

Puikus aptarnavimas! Džiaugiuosi pasirinkusi šią įmonę, sklandus procesas nuo pat skambučio iki darbų užbaigimo, rekomenduoju!

Viktorija

Fainas kolektyvas, sumontavo svetainę per dieną, 10/10!

Anatolijus

Viską kokybiškai atliko, patikima įmonė!

Martyna

Nepermokėkite už įtempiamas lubas

Rezervuokite vietą 1CEILING išmatavimui ir konsultacijai