1CEILING lubų tipai

Matinės

Puikiai tinka klasikiniui ar minimalistiniui interjero įrengimui, jos neatkreipia per daug dėmesio, primena idealiai nutinkuotą paviršių, o dėl antistatinio poveikio plėvelė neleis pernelyg kauptis dulkėms.

Blizgios

Tinka norintiems padidinti kambarių erdvę - plėvelė atspindi šviesą, todėl lubos vizualiai atrodo aukštesnės. Ši PVC plėvelė, kaip ir matinė, gali būti įvairių spalvų bei faktūrų, galėsite išsirinkti iš didelės spalvų paletės.

įtempiamos lubos su led apšvietimu

Satininės

Satinine plėvele dengtos lubos atrodys išskirtinai ir ypatingai - vizualiai praplės erdvę ir sukurs atspindžių žaismą apšvietus saulės šviesai, tačiau tuo pat metu patalpoje esantys daiktai neatsispindės.

dviejų lygių įtempiamos lubos

Kelių lygių​

Dviejų lygių ar daugiapakopės lubos akcentuoja apšvietimą, kurį galima labai originaliai ir stilingai padaryti priklausomai nuo kiekvieno poreikių. Išskirtinį apšvietimą galima derinti su LED juostomis, lemputėmis bei ekstravagantiškais šviestuvais.

įtempiamos lubos su fotospauda

Fotospauda

Galima pasirinkti bet kokį norimą vaizdą ar nuotrauką. Šiuo metu itin populiarios vandenyno, dangaus, gelių tematikos. Sodrios bei ryškios spalvos padės sukurti jaukią atmosferą pagal kambario paskirtį.

peršviečiamos įtempiamos lubos ofise

Šviečiančios

Tai lubos, turinčios šviesai pralaidžią plėvelę ir yra naudojamos tuomet, kuomet šios atlieka apšvietimo vaidmenį. Už plėvelės pakabintos LED juostos pilnai apšviečia patalpą ir praleidžia šviesos srautą.

Su LED apšvietimu​

Tokio tipo lubos gali daryti didesnę įtaką bendram kambario dizainui nei kiti šviestuvai. Tokį apšvietimą gali papildyti prožektoriai arba lempos, kurios nukreiptų dėmesį į konkrečias sritis ar objektus.

Žvaigždėtas dangus​

Neįprastas, bet pasiteisinęs sprendimas miegamajame ar vaikų kambaryje. Ši dizaino technika žavi ir raminanti, suteikia erdvės vaizduotei. Dizainas gali būti paprastos arba daugiasluoksnės struktūros.

satinines įtempiamos lubos

Medžiaginės

Šiuolaikinis interjero dekoras. Jos gali būti prancūziškos, daugiapakopės, ar su piešiniu. Dažiausiai jas renkasi tokių patalpų ekoravimui kaip: pokylių, susitikimų salės, viešbučiai, restoranai, kavinės bei teatrai.

MŪSŲ PATIRTIS

Darbų pavyzdžiai

8000+ ĮVYKDYTŲ PROJEKTŲ

Klientų atsiliepimai

Puikus aptarnavimas! Džiaugiuosi pasirinkusi šią įmonę, sklandus procesas nuo pat skambučio iki darbų užbaigimo, rekomenduoju!

Viktorija

Fainas kolektyvas, sumontavo svetainę per dieną, 10/10!

Anatolijus

Viską kokybiškai atliko, patikima įmonė!

Martyna

Nepermokėkite už įtempiamas lubas

Rezervuokite vietą 1CEILING išmatavimui ir konsultacijai

imageedit_49_8730743547